• CASIII - ארה"ב

  CASIII - ארה"ב (25)

  טופ קומרס ציוד ארגונומי הינה המפיץ הרשמי הבלעדי של כלל מוצרי Casiii בישראל, ללקוחות ולמפצי משנה. - שולחנות חשמליים - עמדות עמידה ישיבה - מעמד למסך - זרוע למסך - הדומים
 • CONTOUR - דנמרק

  CONTOUR - דנמרק (10)

  חברת קונטור הינה יצרנית מובילה באירופה של מספר מוצרים ארגונומיים כגון: עכבר ארגונומי מקלדת ארגונומית פד עכבר ארגונומי טופ קומרס ציוד ארגונומי הינה המפיץ הרשמי הבלעדי של כלל מוצרי Contour-Design בישראל, ללקוחות ולמפצי משנה.
 • HANDSHOE MOUSE - גרמניה

  HANDSHOE MOUSE - גרמניה (1)

    עכבר ארגונומי שיתאים ליד שלך כמו כפפה - פיתוח ופטנט רשום על בסיס מחקרים באוניברסיטאות מובילות באירופה   טופ קומרס הינה היבואן הבלעדי בארץ למוצרי HIPPUS ללקוחות ומפיצי משנה.
 • VLUV - גרמניה

  VLUV - גרמניה (14)

  מוזמנים לבקר באתר החדש שלנו לכדורי VLUV:  VLUV.co.il      
 • מעמדי מסמכים

  מעמדי מסמכים (6)

  מעמדי המסמכים של חברת VU RYTE מאפשרים את החופש להקלדה מהירה ע"י תמיכה במסמכים בצורה ארגונומית ביחס למיקום מסך המחשב.
 • שולחן מתכוונן מלא

  שולחן מתכוונן מלא (6)

  שולחן מתכוונן מלא מסגרת מתכווננת לשולחן - בסיס שולחן מתכוונן בהתאמה אישית, למעבר מעבודה בישיבה לעמידה בכל עת! שולחנות ארגונומיים שולחן ארגונומי הוא משטח עבודה אידיאלי לעוסקים בעבודה משרדית ולכל מי שמבלה בסמיכות לשולחן באופן קבוע. שולחנות ארגונומיים מתאימים את עצמם לגובה המשתמשים, לזווית העבודה הנכונה, ומאפשרים עבודה בתנוחות שונות כמו עבודה בעמידה.
 • עמדת עמידה-ישיבה

  עמדת עמידה-ישיבה (11)

  עמדת עמידה ישיבה מתכווננת - עמדת עבודה ארגונומית המעודדת תנועתיות הינה הבסיס לארגונומיה משרדית, המאפשרת מעבר פשוט וקל בין עבודה בישיבה לעמידה ולהפך, ומאפשרת פיזור עומסים טוב יותר בעמוד השדרה. הפופולריות של שולחנות עמידה למשרד מזנקת לשיאים חדשים בתקופה האחרונה כציוד שנחשב ריהוט ארגונומי. שורה ארוכה של מחקרים מדעיים חשפו את מגוון היתרונות הבריאותיים והתרומה העצומה ליצרנות העובדים של הטרנד האופנתי הזה שכובש את העולם. כל זה נכון במיוחד כשמדובר על שולחן עמידה מתכוונן לגובה, שמאפשר שינוי תנוחת העבודה בין עמידה לישיבה. למרות השימוש ההולך וגובר בשולחנות עמידה וההסכמה הגורפת לגבי התועלת והתרומה הרבה שלהם לבריאות והספק העובדים, כמעט בלתי אפשרי למצוא מדריכים מפורטים ומקיפים שילמדו כיצד להשתמש בהם בצורה הנכונה ביותר תוכלו ללמוד עוד על הנושא במאמר שפרסמנו: 6 טיפים חשובים לשימוש נכון בשולחן עמידה במאמר…
 • זרועות מסך מתכווננות

  זרועות מסך מתכווננות (8)

  זרועות מסך ומעמדי מסך הם אביזרים ארגונומיים חשובים שמאפשרים כוונון של המסך בהתאם לגופם של המשתמשים, ודינמיות כך שהמסך יכול לתמוך בתנוחות שונות ובמשתמשים שונים. באופן דומה,מסגרות שולחן מאפשרות לנייד את בסיס השולחן לתנוחות עמידה או ישיבה בגובה האידיאלי לגוף המשתמשים.
 • כסאות ארגונומיים

  כסאות ארגונומיים (20)

  כסא ארגונומי מתכוונן כסאות ארגונומיים ופתרונות ישיבה מתכווננים מהמותגים המובילים בעולם כסא ארגונומי הוא רהיט חשוב בכל עמדת עבודה. כסאות ארגונומיים טובים, הם מתכווננים ומתאימים את מנח הישיבה למידות הגוף של המשתמשים. חלקם מהווים גם "כסאות עמידה". בנוסף, הם מונעים עומסים וכאבים בגב התחתון,בברכיים ולאורך הרגליים, בכתפיים, השכמות, הצוואר ועוד.
 • כדור ישיבה ארגונומי - VLUV

  כדור ישיבה ארגונומי - VLUV (14)

  מוזמנים לבקר באתר החדש שלנו לכדורי VLUV:  VLUV.co.il כדור ישיבה הינו רהיט המעודד תנועה בסביבת העבודה מול המחשב וברחבי המשרד והבית בכלל. לא כל מה שנראה כמו כדור הוא רק כדור. הטרנד החדש מגיע בימים אלו לישראל מגרמניה – מדובר בכדור גמיש, המיועד לישיבה בבית, במשרד או בכל מקום, שאמור "ללמד" את הגוף לשפר את היציבה ולחזק את שרירי הליבה. הוא נראה כמו כדור אבל הוא בעצם כסא, שיעשה לגב וליציבה שלכם נפלאות. קבלו את כדור הישיבה האקטיבית שדואג לכך שגם כשתשבו, תמשיכו לאמץ את השרירים החשובים ביותר בגוף זה כבר ידוע שהעבודה המשרדית גוזלת כשליש משעות הערות. בזמן הזה הפעילות הגופנית שלנו קטנה ביותר. מחקרים מראים כי ישיבה ממושכת במשרד תורמת לעלייה במחלות מטבוליות וקרדיווסקולאריות. כל שינוי התנהגותי במהלך הזמן הזה, בעיקר בכל הקשור בישיבה, יביא…
 • עכברים ארגונומיים ומקלדות

  עכברים ארגונומיים ומקלדות (13)

  עכבר ארגונומי מתכוון | מקלדת ארגונומית| מהמותגים המובילים בעולם עכבר ארגונומי ומקלדת ארגונומית למחשב הינם אביזרים חשובים לכל מי שמשתמשים במחשב באופן יומיומי. עכברים ארגונומיים טובים, מונעים מנח מזיק של כף היד והפעלת מאמץ יתר. ישנם סוגים שונים של עכברים ארגונומיים ומומלץ לבחור באלה המתאימים אישית למידות כף היד. מקלדות ארגונומיות מפחיתות את העומס על כף היד ומסייעות במרכוז עמדת העבודה ומניעת פיתולים בעמוד השדרה בעקבות זאת.
 • מעמדי ומגבהי מסך

  מעמדי ומגבהי מסך (6)

  מעמד מסך ארגונומי | מגביה מסך מתכוון קבלו 50% הנחה אוטומטית על המעמד השני (ממגוון מוצרי חברת CASIII) מעמד מגביה מסך ארגונומי מתכוונן | מהמותגים המובילים בעולם
 • הדומים מתכווננים

  הדומים מתכווננים (2)

  הדומים ארגונומיים מאפשרים מנח נכון, נוח ובריא של הרגליים, לשמירה על כף הרגל, הברכיים והאגן ומניעת עומסים, נזקים, קווצים וכאבים. העזרים מספקים תמיכה לאיברים הנדרשים ומונעים מאמץ יתר של השרירים ופגיעה ברקמות.
 • עזרים ארגונומיים

  עזרים ארגונומיים (18)

  עזרים ארגונומיים עוזרים למזער אי נוחות הקשורים לעבודה ועייפות במקום העבודה.