עסקים

כל הציוד הארגונומי שצריך לעסק שלך במקום אחד

 14 ימי התנסות ללא עלות וללא התחייבות

רכישה מאובטחת

רכישה מאובטחת
בתקן PCI המחמיר

אחריות מלאה

אחריות יצרן
1-5 שנים

משלוח חינם

בתיאום מראש לנוחיותך
אספקה לכל רחבי הארץ

חומרים איכותיים

חומרים איכותיים
בעלי תו תקן מחמיר

המוצרים הארגונומיים מהמותגים הטובים בעולם

לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן

 פתרון יחודי ומותאם במדוייק לצרכים שלך

כמה מהמוצרים הנבחרים שלנו

מסגרות לשולחנות
מחשב מתכווננים

בסיס שולחן מתכוונן בהתאמה אישית, למעבר מעבודה בישיבה לעמידה בכל עת!שולחנות עמידה

עמדת עבודה ארגונומית המעודדת תנועתיות מאפשרת מעבר פשוט וקל בין עבודה בישיבה לעמידה ולהפך, ומסייעת בפיזור עומסים טוב יותר בעמוד השדרה.

זרועות מסך מתכוונות

התאמת גובה וזווית המסך, כיוון נכון של המסך מאפשר מנח צווארי תקין. איזון שרירי מונע כאבי צוואר וגפיים עליונות. ההגבהה מאפשרת התאמת גובה נכונה של המסך לפי גובה העובד, בנוסף שינוי הגובה בשינוי מנח העבודה מישיבה לעמידה.

CAS-YOYO כיסא עמידה ישיבה מתכוונן

כסאות עמידה/ישיבה

כסא בעל יכולת תנועתית ומנגנוני התאמה לפי סוג הישיבה. מאפשר אגן נטרלי ומעודד ישיבה זקופה ופילוג עומסים בעמוד בשדרה.

כסאות ארגונומיים

כיסא מומלץ בכל עמדת עבודה משרדית. כיסא ארגונומי הוא בעל מנגנונים מתכווננים הנחוצים להתאמת אופן הישיבה למבנה הגוף ומדדים האנתרופומטריים של כל אדם בפרט, בעמדת העבודה שלו. התאמה נכונה תפחית עומסים.

עכברים ומקלדות

עכבר ארגונומי עוזר לנטרל את גורמי הסיכון הארגונומיים אשר מצטברים בשימוש לאורך זמן: ישנם סוגים שונים של עכברים: אנגי, ג'ויסטיק, עכבר עט, .TRACKBALL מומלץ להתאים את הציוד הנ"ל באופן אישי, לפי ממדי כפות הידיים וצורכי המשתמש.

מעמדי מסך

כיוונון נכון של המסך מאפשר מנח צווארי תקין, איזון שרירי מונע כאבי צוואר וגפיים עליונות. ההגבהה מאפשרת התאמה נכונה של המסך בהתאם לגובה העובד.

עזרים

עוזרים למזער אי נוחות הקשורים לעבודה ועייפות במקום העבודה.


הדומים

הדום לרגליים מפלסטיק, להצבה ליד הכיסא. ההדום מאפשר ישיבה בריאה ונוחה ליד השולחן. מגביה את הרגליים. ניתן לכוון את זווית ההדום בהתאם ליושב.

מותגים מארה"ב ואירופה
לקוחות מרוצים בעולם
מוצרים

חברת טופ קומרס בע"מ

חברת טופ קומרס פעילה בתחום היבוא והיצוא של מותגים בעלי שם עולמי, כחלק ממתן השירות ללקוחותינו אנו מספקים ייעוץ ופתרונות ציוד ארגונומי למשתמשי מחשב במשרד ובבית. את כלל הפתרונות שאנו מספקים ללקוחותינו אנו מגבים עם ניסיון רב וקשרים לאגרונומים הבכירים בארץ ובעולם. מטרתינו לעזור ולשפר את רווחת העובדים ואיכות חייכם בעבודה מול מחשב תוך מתן ייעוץ והכוונה מקדימים ובסיום אספקת המוצרים התומכים שהינם ברמה עולמית.

שתפו עכשיו