מנכ"ל אפל, טים קוק: "ישיבה היא הסרטן החדש"

מנכ"ל אפל, טים קוק: "ישיבה היא הסרטן החדש"

מנכ"ל אפל, טים קוק, חשף לאחרונה פרט חדש לגבי סביבת העבודה באפל: מעתה יקבלו כל עובדיו שולחנות עמידה. "נתנו לכל עובדינו שולחנות עמידה. זה הרבה יותר טוב בשביל העובדים, שיוכלו לעמוד ולשבת לסירוגין", אמר קוק בראיון שנתן לדייויד רובינשטיין ב-Carlyle Group. הוא גם עודד את המראיין – בעצמו מממן ומיליארדר, להצטרף לגישה שאימץ, לפיה "ישיבה היא הסרטן החדש".

קוק הוא חסיד של סביבת עבודה דינמית: "יש אצלנו הרבה אנשים שמשתמשים באפל ווטש, ועשר דקות לפני כל שעה עגולה הם לפתע קמים וזזים. לקח קצת זמן להסתגל לזה, אבל זה נהדר". אמר בועידה של גולדמן זאקס ב-2015.

האפשרות להשתמש בשולחן עמידה היא רק אחת מבין שורת שיפורים שעומדים לרשות עובדי אפל במטה החברה החדש, אשר לפי הערכות, בנייתו עלתה יותר מ-5 מיליארד דולר.

האפל פארק בנוי בניסיון לטשטש את הגבולות בין "ספינת החלל" הבנויה רובה מזכוכית, שמכונה גם בניין "הטבעת", והקמפוס המעוצב שמקיף אותה.

הקמפוס מלא בעצי פרי והקפטריות הרבות המפוזרות בו משתמשות באותם פירות בארוחות שהיא מגישה. יש בו גם חדר כושר ענק ושירות שאטלים שלוקח עובדים למשרדי הלוויין ולמטה החברה הישן, שנמצא 10 דקות נסיעה מהחדש.

הריהוט במטה החדש נבחר בקפידה; העובדים יקבלו כיסאות Vitra שעולים 1,200 דולר ליחידה ובקפיטריה תמצאו כיסאות מעצבים של 2,500 דולר ושולחנות מיוחדים מעץ אלון. אחת הסיבות שחברה תרצה להשקיע כאלה סכומים בבניין חדש היא כדי לעזור לגייס מפתחי תוכנה מהשורה הראשונה, שעומדות לפתחם הצעות עבודה מענקיות הייטק מתחרות.

מקור: כלכליסט 14.06.18

כתבות נוספות:

הירשמו עכשיו ל 14 יום התנסות חינם

רכישה מאובטחת

רכישה מאובטחת
בתקן PCI המחמיר

אחריות מלאה

אחריות יצרן
1-5 שנים

משלוח חינם

בתיאום מראש לנוחיותך
אספקה לכל רחבי הארץ

חומרים איכותיים

חומרים איכותיים
בעלי תו תקן מחמיר

*שולחנות וכיסאות ארגונומיים בלבד

שתפו עכשיו

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות